MSC Cruises KINDEREN GRATIS

andere zoekopdracht



Legenda

Lunch of diner inbegrepenLunch of diner inbegrepen
DrankjeDrankje
Livello-facileMoeilijkheidsgraad : gemakkelijk
Livello-moderatoMoeilijkheidsgraad : gemiddeld
Livello-impegnativoMoeilijkheidsgraad : Moeilijk
Tour-panoramicoExcursie met panoramisch uitzicht
degustazioneProeverijen
Posti-limitatiBeperkte beschikbaarheid!
SnackSnack
Lange wandelingenLange wandelingen
Lange bus tripLange bus trip
Filmen en foto's maken verboden  Filmen en foto's maken verboden
Wandelen op slecht / lastig terrein. Comfortabele wandelschoenen geadviseerdWandelen op slecht / lastig terrein. Comfortabele wandelschoenen geadviseerd
Er zijn mogelijkheden om te zwemmen. Het is aan te raden om mee te nemen een strandhanddoek, een zwembroek, zonnebrand en evt. een zonnepetje.Er zijn mogelijkheden om te zwemmen. Het is aan te raden om mee te nemen een strandhanddoek, een zwembroek, zonnebrand en evt. een zonnepetje.

MSC Opera - Cruise - Noord Europa


11 Nachten     22 Mei 2010 - 2 Jun 2010
Route 66: Nederland, Verenigd Koninkrijk, Duitsland, Zweden, Finland, Rusland, Denemarken, Nederland


Reis mee aan boord van de MSC Opera. Vertrekkend uitAmsterdam  met stops in  Dover, Rostock, Stockholm, Helsinki, Sint - Petersburg, Kopenhagen, Amsterdam.

MSC Opera

Haven beschrijving - Kopenhagen

Kopenhagen

Kopenhagen is de hoofdstad van Denemarken. Kopenhagen ligt aan de oostkust van het eiland Seeland en op het eiland Amager met uitzicht over de Sont naar de Zweedse stad Malmö. De meeste monumentale panden in Kopenhagen dateren uit de 17e eeuw, toen onder Christiaan IV de stad werd verfraaid. De binnenstad is ruim van opzet.


Excursies


COP01 - of COP01D - BEZOEK AAN DE STAD (4 UUR)

Moeilijkheidsgraad : gemiddeld
U verlaat de haven van de Deense hoofdstad om de belangrijkste plekken van de stad te bezoeken. We maken een stop bij de Gefion fontein, gelegen aan de haven. De fontein laat een groep dieren zien gedreven door de legendarische Noorse Godin, Gefjun. Daarna maken we een fotostop bij Nyhavn, een kleurrijke wijk vol cafeetjes en restaurants langs het kanaal. Dan ziet u de buitenkant van het paleis van Amalienborg, winterverblijf van de koninklijke familie. Vrije tijd in het Tivolipark, bekend voor zijn bezienswaardigheden en restaurants. Passage langs het paleis Christianborg.

LET OP: De excursie zal in de haven eindigen voor de passagiers in transit en in de luchthaven voor de passagiers met een vlucht die na 16.30 u opstijgt. Om deze excursie op voorhand te reserveren en te betalen, dient u de code gebruiken: COP01T voor de passagiers in transit in de haven van Amsterdam en COP01D voor de passagiers die ontschepen in de haven van Kopenhagen.
Priis per persoon vanaf: €  60 Volwassenen   - €  42 Kinderen


COP02 - of COP02D - DRAGØR EN BEZOEK AAN KOPENHAGEN (4 UUR)

Moeilijkheidsgraad : gemiddeld
U verlaat de haven voor een interessant bezoek aan Kopenhagen. We maken een stop bij de Gefion fontein, gelegen aan de haven. De fontein laat een groep dieren zien gedreven door de legendarische Noorse Godin, Gefjun. Daarna maken we een stop bij onder andere het beursgebouw van Nyhavn. Dan gaat u naar Dragor (ongeveer 30 minuten) en zal u de brug zien die Denemarken en Zweden verbindt. In Dragor zal u één van de oudste vissersdorpjes bezoeken en zal u kunnen genieten van een heerlijk Deens gebakje.

LET OP: De excursie zal in de haven eindigen voor de passagiers in transit en in de luchthaven voor de passagiers met een vlucht die na 16.30 u opstijgt. Om deze excursie op voorhand te reserveren en te betalen, dient u de code gebruiken: COP02T voor de passagiers in transit in de haven van Amsterdam en COP02D voor de passagiers die ontschepen in de haven van Kopenhagen.
Priis per persoon vanaf: €  57 Volwassenen   - €  40 Kinderen


COP03T - of COP03D - KASTEEL VAN CHRISTIANSBORG EN BEZOEK AAN KOPENHAGEN (3 UUR)

Moeilijkheidsgraad : gemiddeld
Deze excursie bevat het bezoek van het kasteel van Christianborg, 3 maal herbouwd in de loop der eeuwen. Begeleid bezoek door de versierde receptiezalen en gangen. Vervolg naar de bekendste plekken in Kopenhagen, zoals de Gefion fontein en het kasteel van Amalienborg. U zal de belangrijkste gebouwen zien, zoals de kerk van Holmens, het kasteel van Rosenborg, de oude beurs en Tivoli.

LET OP: De excursie zal in de haven eindigen voor de passagiers in transit en in de luchthaven voor de passagiers met een vlucht die na 15.30 u opstijgt. Om deze excursie op voorhand te reserveren en te betalen, dient u de code gebruiken: COP03T voor de passagiers in transit in de haven van Amsterdam en COP03D voor de passagiers die ontschepen in de haven van Kopenhagen.
Priis per persoon vanaf: €  46 Volwassenen   - €  32 Kinderen


COP04 - EEN DAGJE IN KOPENHAGEN (6 OF 7 UUR + LUNCH)

Moeilijkheidsgraad : gemiddeld
U maakt eerst een verkenningswandeling in de Deense hoofdstad om de symbolen van de stad te ontdekken. Na een halte om de Gefion fontein te fotograferen, zal u het kasteel van Christiansborg bezoeken om de fantastische inrichting van de salons en receptiezalen te bewonderen. Route naar het park van Tivoli. Vrije tijd om in het park te wandelen en om te lunchen of iets te knabbelen in één van de talrijke restaurants. In de namiddag zal u deze prachtige stad ontdekken aan boord van een boot op de kanalen. Terugkeer naar de haven.

LET OP: Deze excursie is voorzien voor passagiers in transit.
Priis per persoon vanaf: €  88 Volwassenen   - €  62 Kinderen


COP09D - BLITZBEZOEK VAN DE STAD (2,5 UUR)

Moeilijkheidsgraad : gemiddeld
U verlaat de haven van de Deense hoofdstad om langs de belangrijkste plekken van de stad te gaan. Een halte bij de Gefion fontein. De fontein laat een groep dieren zien gedreven door de legendarische Noorse Godin, Gefjun. Vervolgd door een fotostop in Nyhavn, een kleurrijke wijk met cafeetjes en restaurants langs het kanaal. Dan zicht op het paleis van Amalienborg, winterverblijf van de koninklijke familie. Verder naar de luchthaven.

LET OP: Deze excursie is enkel voorzien voor passagiers met een vlucht die niet voor 14 u opstijgt.
Priis per persoon vanaf: €  43 Volwassenen   - €  30 Kinderen


COP11T - BEZOEK VAN DE STAD EN DE “IJSBAR” (4 UUR)

DrankjeMoeilijkheidsgraad : gemiddeld
U verlaat de haven en bezoekt de belangrijkste plekken van de Deense hoofdstad. U stopt bij de Gefion fontein. De fontein laat een groep dieren zien gedreven door de legendarische Noorse Godin, Gefjun. Vervolgd door een fotostop in Nyhavn, een wijk langs het kanaal gekenmerkt door zijn kleurrijke voorgevels en de vele cafeetjes en restaurants. Dan gaat u naar het paleis van Amalienborg, het winterverblijf van de koninklijke familie. Deze excursie zal u een unieke belevenis bezorgen: halte in een “Ice bar” om een wodka in een bevroren tas te drinken.

LET OP: De excursie zal in de haven eindigen voor de passagiers in transit en in de luchthaven voor de passagiers met een vlucht die na 16.30 u opstijgt. Beperkt aantal plaatsen. De temperatuur in de Ice Bar is altijd onder de 0°; er worden alcoholvrije drankjes aan de kinderen aangeboden.
Priis per persoon vanaf: €  63 Volwassenen   - €  44 Kinderen


COP13T - of COP13D - KASTEEL VAN ROSENBORG, STADSRONDRIT EN SHOPPING (4 UUR)

Moeilijkheidsgraad : gemiddeld
We gaan van boord en rijden naar het kasteel van Rosenborg, omringd door een stadspark, een groene oase van rust. Koning Christiaan IV heeft het kasteel van Rosenborg ontworpen en gebouwd in de 17e eeuw als zijn zomerpaleis. U brengt een bezoek aan de prachtige tentoonstellingsruimtes waar u wonderbare schatten kan bewonderen, zoals kroonjuwelen en kunstwerken. Onze excursie gaat verder met een stadsrondrit langs belangrijke bezienswaardigheden, zoals het Parlement, Christiansborg, de zeemanskerk en het oude beursgebouw. Onderweg komen we voorbij Amalienborg, de winterresidentie van de koningin, waar we uitstappen. Onze volgende halte is Stroget, de bekendste en drukste straat van Kopenhagen, een lange verkeersvrije winkelstraat in het hart van de stad. Voor u vrije tijd krijgt om te shoppen, geeft uw gids u nog informatie over waar en wanneer u de bus kan terugnemen naar de haven.

LET OP: Deze excursie is voorzien voor passagiers die ontschepen of voor passagiers in transit. Alleen beschikbaar voor passagiers met een vlucht die na 16.30 uur opstijgt. Deze excursie is niet beschikbaar op: 31 mei 2010 (MSC Opera), 3 juni 2010 (MSC Poesia) en 7 september 2010 (MSC Opera). Om deze excursie op voorhand te reserveren en te betalen, dient u de code gebruiken: COP013T voor de passagiers in transit in de haven van Amsterdam en COP013D voor de passagiers die ontschepen in de haven van Kopenhagen.
Priis per persoon vanaf: €  56 Volwassenen   - €  40 Kinderen


COP15T - of COP15D – CRUISE IN DE STADSHAVEN (3 UUR)

Moeilijkheidsgraad : gemiddeld
Vanaf de haven beginnen we een korte stadsrondleiding om de hoogtepunten van de stad te bezichtigen. Zo kunt u op weg naar Nyhavn niet alleen het Christiansborg Paleis bewonderen, maar ook het oude beursgebouw met zijn spectaculaire spits gevormd door 3 drakenstaarten dat door koning Christian IV werd opgericht. Het kleurrijke en levendige waterdistrict was ooit het geliefde trefpunt voor zeilers. Vandaag staan de 400 jaar oude huizen met puntgevels, terrasjes en bars er harmonieus naast elkaar. Vervolgens bereiken we het Amalienborg Paleis waar we een korte wandeling maken en tegelijkertijd wat meer over het paleis te weten komen. In Gammel Strand gaan we aan boord van een schip voor een tocht over de fascinerende kanalen van de stad. Vanop het water kunt u prachtige foto’s van de stad nemen. We zeilen over de kanalen van Christianshavn met zijn pittoreske gebouwen en we varen voorbij de Zwarte Diamant waar de koninklijke bibliotheek is gehuisvest. We komen langs het oude havengedeelte en bewonderen het operahuis.

LET OP: De excursie zal in de haven eindigen voor de passagiers in transit en in de luchthaven voor de passagiers met een vlucht die na 16.30 u opstijgt. Om deze excursie op voorhand te reserveren en te betalen, dient u de code gebruiken: COP15T voor de passagiers in transit in de haven van Amsterdam en COP015D voor de passagiers die ontschepen in de haven van Kopenhagen.
Priis per persoon vanaf: €  40 Volwassenen   - €  28 Kinderen


Let op

De excursies die in het programma vermeld worden, zijn bedoeld om een idee te geven van alle excursies die kunnen georganiseerd worden in elke aanleghaven.
Dit programma is slechts indicatief en hangt af van de condities die gelden in de desbetreffende havens. Elke excursie (met beschrijving en prijzen) kunt u terugvinden tijdens uw cruise in het dagelijkse magazine die u in uw hut ontvangt.

<< Terug